Допишіть рівняння.Поставте коефіцієнти. А) KOH+SO2= Б)Zn(OH)2= B)FeCl3+NaOH=


Ответы на вопрос

Отвечает Тихонов Денис.

Ответ:

Объяснение:

2KOH+SO2=K2SO3+H2O

Zn(OH)2=ZnO+H2O

FeCl3+3NaOH=Fe(OH)3+3NaCl