1. 1 чайна ложка вміщує приблизно 10 г цукру. Ольга кладе в чай 2 чайні ложки цукру, а Василь – 1.

Обчисліть масові частки цукру в чаях, якщо маса води в обох випадках становить 200 г.

Ответы на вопрос

Отвечает Крапицкая Валерия.

Ответ:

m р-ну (Ольги) = m (цукру) + m (води) = 10 + 10 + 200 = 220 г;

ω (цукру Ольги) = m * 100% / m р-ну = 20 * 100% / 220 = 9,1%;

m р-ну (Василя) = m (цукру) + m (води) = 10 + 200 = 210 г;

ω (цукру Ольги) = m * 100% / m р-ну = 10 * 100% / 210 = 4,8%.