Закінчіть рівняння реакцій а) натрій оксид + карбон4 оксид = в) ферум3 гідроксид + ортофосфатна

кислота = в) алюміній хлорид + арґентум нітрат = г) магній карбонат + нітратна кислота=

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Вика.

1) Na2O+CO2=Na2CO3

2) Fe(OH)3+H3PO4=FePO4+3H2O

3) AlCl3+3AgNO3=3AgCl+Al(NO3)3

4) MgCO3+2HNO3=Mg(NO3)2+CO2+H2O