Обчисліть і позначте кількість атомів карбону в молекулі алкану, що містить 20 атомів гідрогену


Ответы на вопрос

Отвечает Синяткин Кирилл.

Ответ: 9

Объяснение:

Загальна формула алканів СₙН₂ₙ₊₂

2n + 2 = 20

n = (20-2)/2 = 9

Атомів Карбону 9