Розрахуйте об'єм йоду який утворюється окисненням 4 моль калій йодиду


Ответы на вопрос

Отвечает Ходыкин Андрей.

Ответ:

Объяснение:

                     4 моль                                   Х л

 2KMnO4 + 10KI + 8H2SO4 = 2MnSO4 + 5I2 + 6K2SO4 + 8H2O

                 n=10 моль                               n=5 моль

                                                              Vm=22,4 л/моль

                                                               V =112 л

4 моль   KI    -    Х л   I2

10 моль  KI   -    112 л I2

V(I2) = 4 * 112 / 10 =44,8 л