До розчину який містив 16 Г купрум 2 сульфату долили надлишок розчину натрій гідроксиду обчисліть

масу утвореного осаду

Ответы на вопрос

Отвечает Громов Стас.

Ответ:

16 г Х г

СuSO4 + 2NaOH = Cu (OH) 2 + Na2SO4

n = 1 моль n = 1 моль

Mr = 159,5 г/моль Mr = 97,5 г/моль

m = 159,5 г m = 97,5 г

16 г CuSO4 - Х г Сu (OH) 2

159,5 г CuSO4 - 97,5 г Сu (OH) 2

m (Cu (OH) 2) = 16 * 97,5 / 159,5 = 9,8 г

Объяснение: