ПОМОГИТЕ!!!Знайди об'єм 2,5 моль сульфатної кислоти ,якщо її густина становить 1.8 г/мл.​


Ответы на вопрос

Отвечает Зобкова Катя.

Ответ:

дано

n(H2SO4) = 2.5 mol

p(H2SO4) = 1.8 g/ml

---------------------

V(H2SO4)-?

M(H2SO4) = 98 g/mol

m(H2SO4) = n*M = 2.5 * 98 = 245 g

V(H2SO4) = m(H2SO4) / p(H2SO4) = 245 / 1.8  = 136 .11 ml

ответ 136.11 мл

Объяснение:

Отвечает Жаркеев Данил.

Відповідь:

136,1 мл

Пояснення:

Дано:

n(H₂SO₄)=2.5 моль | n=m/M

ρ(H₂SO₄)=1.8 г/мл   | m(H₂SO₄)=2.5*98=245 г

_______________| ρ=m/V

V(H₂SO₄)-?              | V(H₂SO₄)=245/1.8=136,1 мл