Обчислити маса якої речовини більше 1 моль CaO або 1 моль MgO


Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

Объяснение:

m(CaO) = n * M = 1 * 56 = 56 г

m(MgO) = n * M= 1 * 40 = 40 г

m(CaO) > m(MgO)