Обчисліть об'єм 30г метану​


Ответы на вопрос

Отвечает Калашникова Карина.

1 г/моль будь-якого газу за н.у. займає об'єм 22,4л,

а Мr(CH4)=16.

M(CH4)=16г/моль.

Маса 1 моль =16г.

ВІдповідно:

                                    16г -22,4 л,

                                     30г -х л,

,звідси х =30*22,4/16 =42(л).

Відповідь:V(CH4)=42 л