Пожалуйста срочно надо!1.Вуглеводинь ряду метану має відносну густину пари за повітрям 3,931.

Визначте молекулярну формулу цього вуглеводню. Складіть структурні формули його ізомерів, назвіть їх за систематичною номенклатурою. 2. Обчислить маси ацетану натрію CH3COONa та гідроксиду натрію NaOH, потрібних для добування 28л метану. 3.Обчисліть об'єм хлору потрібний для хлорування метану об'ємом 8,96 л (н. у.) , до хлоруформу.

Ответы на вопрос

Отвечает Ерёмин Матвей.
1.
Углеводороды ряда метана имеют общую формулу CnH2n+2:
Mr=D(возд)*29=3,931*29=114 г/моль
14n+2=114
14n=112
n=8
C8H18-октан
2.не знаю
3.
8,96 л  x л
CH4+3Cl2=CHCl3+3HCl
22,4 л/моль 3*22,4 л/моль
V(Cl2)=V(CH4)*Vm/Vm=8,96 л*3*22,4 л/моль/22,4 л/моль=26,88 л.