Де міститься більше молекул - в 1 г водню або в 14 г азоту


Ответы на вопрос

Отвечает Zhumabek Kundiz.

Ответ:

Объяснение:

n(H2) = m / M = 1 / 2 = 0,5 моль

N(H2) = Na *n = 6*10²³ *0,5 = 3 *10²³ молекул

n(N2) = m / M = 14 / 28 = 0,5 моль

N(N2) = Na *n = 6*10²³*0,5 = 3*10²³ молекул

N(H2) = N(N2)