Яка молярна маса, якщо йоговідносна густина за воднем становить 3/8 відносної густини сірчистого

газу SO2 за воднем? Обчисліть густину цього газу за н.у.

Ответы на вопрос

Отвечает Зорина Мария.

Відповідь:

M(SO2)=64

D(SO2)=64/2=32

M(газу)=32*3/8=12

Пояснення: