Обчислить кількість речовин,що міститься у 20 грам пропану​


Ответы на вопрос

Отвечает Калугин Илья.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(C3H8) = 20 г

M(C3H8) = 44 г/моль

Найти

n(C3H8)

n(C3H8) = m / M = 20 / 44 =0,45 моль