Обчисліть відносну густину за О2 якщо його відносна густина за повітрям становить 1,241


Ответы на вопрос

Отвечает Аришина Аня.

Відповідь:

Дано:                      D(пов)= Mr(реч)/Mr(пов)

D (O2)=?                  Mr(реч)=  D(пов)*Mr(пов)=1,241*29=36

__________             D o2=Mr(реч)/Mr(o2)=36/2*16=1

D  пов=1,241              відповідь: D o2=1

Mr(пов)=29 г/моль                    

Пояснення: