під час нагрівання магній карбонату MgCO3 утворився магній оксид MgO масою 8 г і карбон(ІV) оксид

CO2 масою 8.8 г. Визнач масу магній карбонату, який розклався. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Скоробогатый Деня.

\sf MgCO_3 \to MgO + CO_2.
m(MgO) = 8 (г).
m(CO₂) = 8,8 (г).
По закону сохранения масс :
m(MgCO₃) = m(MgO) + m(CO₂) = 8 (г) + 8,8 (г) = 16,8 (г).
Ответ : 16,8 (г).