5. Розв'яжи задачу. Під час нагрівання магній карбонату MgCO3 утворився магній оксид Mgo масою 8г

та карбон( V ) оксид CO2, масою 8,8 г. Визнач масу маг- ній карбонату, який розклався.​

Ответы на вопрос

Отвечает Вайнер Алина.

Ответ:

16,8 грамм

Объяснение:

Странная задача

MgCO3->MgO+CO2  

n(MgCO3)=n(MgO)=n(CO2)

n(MgCO3)=8/40=8.8/44=0.2 моль

m(MgCO3)=0.2*84=16,8 грамм

Или по закону сохранении массы

m(MgCO3)=m(MgO)+m(CO2)