У вазі стоять 5 білих,4 червоних і 6 рожевих троянд. Яка ймовірність того,що навмання взята троянда

буде рожевою?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чурбанова Вероника.

Ответ:

Р = 2/5

Пошаговое объяснение:

Усього квітів (n) = 5+4+6 = 15

Ймовірність (Р) = 6/15, скорочуємо дріб на 3 і отримуємо 2/5