Виберіть рядок, що містить лише луги: Ва(ОН)2, КОН, Mn(OH)2 CuOH, NaOH, Ca(OH)2 LiOH, KOH,

Ba(OH)2 При розкладі ферум (2) гідроксиду утворюється: * ферум (3) гідроксид ферум (2) оксид + водень ферум (2) оксид + вода При взаємодії гідроксиду кальцію з вуглекислим газом утворюється: * 1 балл кальцій карбонат кальцій карбонат + вода карбонатна кислота + оксид кальцію оксид кальцію + вода Сума коефіцієнтів в рівнянні реакції між гідроксидом літію та алюміній сульфатом дорівнює: 1 балл 11 15 7 19

Ответы на вопрос

Отвечает Садыкова Милана.

Ответ:

Объяснение:

Ba(OH)2 KOH NaOH LiOH

Fe(OH)2=FeO+H2O

Ca(OH)2+CO2=CaCO3+H2O

6LiOH+Al2(SO4)3=3Li2SO4+2Al(OH)3

6+1+3+2=12