Задача: Для відмирання нервової тканини в стоматологічній практиці використовують пасту, що містить

арсен( ІІІ )оксид . Для цього на оголену пульпу зуба наносять порцію пасти завбільшки як шпилькова голівка. Допоможіть експертові визначити масову частку Арсену в оксиді.​

Ответы на вопрос

Отвечает Асылбекова Лязат.

Відповідь:

0,75 або 75,75%

Пояснення:

As₂O₃ - формула Арсен(3) Оксиду.

Mr (As₂O₃)=72·2+16·3=198

ω=\frac{Ar*N}{Mr}

ω=\frac{150}{198}= 0,75 (75,75%)

Відповідь: масова частка ω = 75,75% (0,75 від 1)