Напишіть рівняння реакцій за допомогою яких можна здійснити такі послідовні перетворення a)

Li-Li2O-LiOH b)Mg-MgO-Mg(HO3)2 c)S-SO2-Na2SO3 d)C-Co2-BaCO3

Ответы на вопрос

Отвечает Кечемайкин Дмитрий.

Відповідь:

А)

1.Li + O= Li2O

2.Li2O+H2O=LiOH+H2O

B)

1. Mg +O =MgO

2.MgO+HNO3=Mg(NO3)2+ H2O

C)

1.S + O2=SO2

2.SO2+2NaOH=Na2SO3 +H2(випаровується)

D)

1.C + O2=CO2

2.3CO2+2Ba = 2BaCO3

Пояснення: