Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійсни- ти такі перетворення:а) Р-Р,05 -НРО,

NasPO4 + ATPO4;​

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Соня.

Ответ:

4P+5O2=2P2O5

P2O5+3Na2O=2Na3PO4

2Na3PO4+3CaCl2=Cа3(PO4)2(осадок)+6NaCl

Ca3(PO4)2+3H2S=3CaS(осадок)+2H3PO4

H3PO4+AlCl3=AlPO4(осадок)+3HCl

Объяснение: