Обчисліть масу солі, що утвориться в результаті взаємодії 32,6 г заліза (ІІІ) гідроксиду з 10 г

сульфатної кислоти?

Ответы на вопрос

Отвечает Лузанова Мария.

Ответ:

13,2

Объяснение: 2Fe(OH)3 + 3H2SO4 = Fe2(SO4)3 + 6H20

Знайдемо кількість речовини Fe(OH)3 = 32,6/107 = 0,3 моль, кількість речовини H2SO4 = 10/98 = 0.1 моль. Далі дивимося, що Fe(OH)3 у надлишку, розрахунки по сульфатній кислоті. Знаходемо кількість речовини Fe2(SO4)3 = 0,1/3 = 0,033. Знаходимо масу солі = 0,033 * 400 = 13,2 г