Після випалювання вапняку утворюється негашене вапно(кальцій оксид) і вуглекислий газ(карбон (IV)

оксид). Обчислітьмасу і кількість речовини кальційкарбонату, яку необхідно розкласти,щоб одержати 224 г негашеноговапна.​

Ответы на вопрос

Отвечает Зиборов Сергей.

Відповідь:

CaCO3=CaO+CO2

M(CaCO3)=100г/моль

M(CaO)=56г/моль

n(CaO)=224/56=4моль

nCaCO3:nCaO=1:1

n(CaCO3)=4моль

m(CaCO3)=4*100=400г

Пояснення: