Закінчити рівняння реакцій.Постивити

коефіцієнти:1)CaO+H2O=...,2)Na2O+HCl=...+...,3)Na2CO3+HCl=...+...,4)Zn+H2SO4=...+...

Ответы на вопрос

Отвечает Шинкарёва Анастасия.

Уравнения реакций:

1) СаО+ Н2О= Са(ОН)2

2) Na2O+ 2HCl= 2NaCl+ H2O

3) Na2CO3+ 2HCl= 2NaCl+ H2O+ CO2

4) Zn+ H2SO4= ZnSO4+ H2