Складіть рівняння хімічних реакцій за схемою: S SO2 SO3 H2SO4 Спасибо!


Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Даша.

S+O2=SO2

2SO2+O2=2SO3

SO3+H2O=H2SO4