Обчисліть масову частку кислоти в розчині якщо 15 г кислоти розчиненої у 135 г води.​дам 25 балов


Ответы на вопрос

Отвечает Мищенко Ангелина.

Ответ: 10%

Объяснение:

Дано:

m(кислоти)=15г

m(води)=135г

Знайти:

w(кислоти)-?

Розв'язання:

Знаходимо загальну масу розчину:

m(розч.)=m(кислоти)+m(води)=15 г+135г=150г

Знаходимо масову частку кислоти:

w(кислоти)=m(кислоти)÷ m(розч.)

w(кислоти)=15г÷150г=0,1 або 10%