Умоляю помогите!!! Після додавання надлишку води до кальцій оксиду утворилось   148 г

кальцій гідроксиду.Яка маса кальцій оксиду утворилась?​

Ответы на вопрос

Отвечает Брянский Егор.

Xг=112гр----- 148гр

CaO+H2O=Ca(OH)2

56гр----------74гр

Х=(56×148)÷74=112