7. Закінчити рівняння можливих реакцій, вказати їх тип; назвати речовини: а) СаО + Н 2

О →           б) Сu + Н 3 РО 4  →         в)  Fe + H 2 SO 4 →         г) НCl + NaOH→

Ответы на вопрос

Отвечает Мамонов Артем.

Ответ:

CaO + H2O = Ca(OH)2 реакция соединение

6Cu + 2H3PO4 = 2Cu3PO4 + 3H2 реакция замещение

2Fe + 3H2SO4 = Fe2(SO4)3 + 3H2 реакция замещение

HCl + NaOH = NaCl + H2O ионный обмен

Объяснение: