Нітрат лужного металу масою 42,5г повністю розклали при нагріванні. При цьому утворилось 5,6л газу

(н.у.). Визначте формулу солі.

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Екатерина.

2MeNO3 (t)= 2MeNO2 + O2

42.5/2x+124 = 5.6/22.4

2x + 124 = 170

2x = 46

x = 46/2 = 23 г/моль

==> Ме = Na; NaNO3

Отвечает Шилкин Максим.

Ответ:

Смотри фото

Объяснение: