Быстрей ответте . Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити перетворення

речовин: Ca → CaO → Ca (OH)2→ CaCl2 → Ca (OH)2→ CaO

Ответы на вопрос

Отвечает Мусин Арсен.

Ответ:

2Ca + O2 = 2CaO

CaO + H2O = Ca(OH)2

Ca(OH)2 + 2HCl = CaCl2 + 2H2O

CaCl2 + 2NaOH = Ca(OH)2 + 2NaCl

Ca(OH)2 = CaO + H2O

Объяснение: