Напишіть рівняння реакцій за допомогою яких можна здійснити перетворення. Mg → MgO → Mg(NO3)2 →

Mg(OH)2 → MgCl2.

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Саша.

Ответ:

2Mg + O2 = 2MgO

MgO + N2O5 = Mg(NO3)2

Mg(NO3)2 + 2KOH = Mg(OH)2 + 2KNO3

Mg(OH)2 + 2HCl = MgCl2 + 2H2O

Объяснение: