результаті згоряння вуглецю масою 120 г отримали карбон чотирьох валентний оксид який пропустили

крізь розчин барій гідроксиду входить генетичний ряд перетворень речовин Напишіть рівняння реакцій відповідно до схеми і обчисліть масу утвореного осаду​

Ответы на вопрос

Отвечает Токаева Ульяна.

C + O2 → 1CO2

Ba(OH)2 + 1CO2 → BaCO3 + H2O

Знайдемо кількість проміжної речовини (CO2) в генетичних реакціях:

M (C) = 12 г/моль

120 / 12 = X / 1

X = 120 × 1 / 12 = 10 моль

Тепер, знаючи масу проміжної речовини, знайдемо масу осаду (BaCO3) через пропорцію:

M (BaCO3) = 137 + 12 + 16 × 3 = 197 г/моль

10 / 1 = X / 197

X = 10 × 197 / 1 = 1970 г