СРОЧНО!!!!!!! ОТДАЮ ПОСЛЕДНИЕ БАЛЛЫ!!!!! Тема: Хімічні властивості основ і солей Завдання 1.

Класифікувати речовини: CaO, CuCO3, H2SO4, Fe(OH)3, Al2(SO4)3, Сr(OH)3, MgO, Na2SO4, LiNO3, Cu(OH)2, CaBr2, KOH, BaO, FeCl2. Дати їм назви. Завдання 2. Дописати рівняння можливих реакцій реакцій, назвати продукти реакції: Mg(OH)2 + FeCl2 → NaOH + НBr → BaCl2+ H2SO4 → Cu + ZnSO4 → KOН + Cr(OH)3 → Mg + CuSO4 → NaCl + AgNO3 → KCl + CaCO3 → Завдання 3. Здійснити перетворення: Zn → ZnCl2 → Zn(OH)2 → ZnO → ZnSO4 Na → NaOH → NaCl → NaNO3 BeO —> BeSO4 —> Be(OH)2 —> K2BeO2 Завдання 4. Скласти рівняння можливих реакцій між запропонованими речовинами: Mg, NaOH, CuCl2, H2SO4, CuO.

Ответы на вопрос

Отвечает Кукла Аня.

Ответ:

#1

оксиди: CaO(кальцій оксид), MgO(магній оксид), BaO(барію оксид)

        солі: CuCO3(карбонат міді), Al2(SO4)3(алюмінію сульфат),                     Na2SO4(натрію сульфат), LiNO3(літію нітрат), CaBr2(кальцію бромід), FeCl2(хлорид заліза).

        кислоти: H2SO4(сульфатна кислота)

        основи: Fe(OH)3(гідроксид заліза), Cr(OH)3(гідроксид хрому), Cu(OH)2(гідроксид міді), KOH(гідроксид калію).

#2

Mg(OH)2+FeCl2=MgCl2+Fe(OH)2

NaOH+HBr=H2O+NaBr

BaCl2+H2SO4=2HCl+BaSO4

Mg+ZnSO4=реакції немає

3KOH+Cr(OH)3=K3CrO3+3H2O

Mg+CuSO4=Cu+MgSO4

NaCl+AgNO3=AgCl+NaNO3

KCl+CaCO3=CaCl2+K2CO3

#3

1. Zn+Cl2=ZnCl2

ZnCl2+2Na(OH)=2NaCl+Zn(OH)2

Zn(OH)2=(t)=H2O+ZnO

ZnO+H2SO4=ZnSO4+H2O

2. 2Na+2H2O=2Na(OH)+H2

Na(OH)+HCl=H2O+NaCl

NaCl+AgNO3=AgCl+NaNO3

3. BeO+H2SO4=H2O+BeSO4

BeSO4+2KOH=K2SO4+Be(OH)2

K2O+Be(OH)2=H2O+K2BeO2

#4

Mg+CuCl2 =MgCl2+Cu;

2 NaOH+H2SO4=Na2SO4+2 H2O;

CuO+ H2SO4= CuSO4+H2O;

Mg+H2SO4=MgSO4+H2⬆