Даю 20 балів... Визначте, які речовини здатні взаємодіяти одна з одною, і закінчіть рівняння

реакцій між ними:а) ...Fe + ...CuSO4 —б) ... Ag + ...H2O —в) ...Zn + ...HCl —г) ...Pb + ...FeO —д) ...K2SO4 + ...NaOH —е) ...Na2CO3 + ...HCl —ж)... Na2SO4 + ...CuCl2 —з) ...CaO+ ...H2O —​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Дима.

Ответ:

Объяснение:

а) Fe + CuSO4 ≠

б) Ag + H2O ≠

в) Zn + 2HCl = ZnCl2 + H2

г) Pb + FeO ≠

д) K2SO4 + NaOH ≠

е) Na2CO3 + 2HCl = 2NaCl + CO2 + H2O

ж) Na2SO4 + CuCl2 ≠

з) CaO+ H2O = Ca(OH)2