М асова частка розчиненої речовини у розчині масою 200 г дорівнює 0,2. Маса розчиненої речовини

становить А 10 г Б 20 г В 40 г Г 1 г. Запишіть розв’язок.

Ответы на вопрос

Отвечает Ложкин Иван.

Ответ:

В 40 г

Объяснение:

w=\frac{m(B-BO)}{m(P-P)}

m(B-BO)=w*m(P-P)=0,2*200=40g