Маса 4 моль невідомої сполуки становить 68 г. Обчисліть її молярну масу.


Ответы на вопрос

Отвечает Голомидов Алексей.

Ответ: 17 г/моль

Объяснение:

Дано:

v - 4 моль

m(в-ва) -68 г

M(в-ва) -?

Знайдемо молярну масу невідомої сполуки:

M(в-ва)=m(в-ва)/v = 68г/4 моль = 17 г/моль

Отвечает Чернов Никита.

Ответ:

17 г/моль

Объяснение:

4 моль = 68 г.

1 моль = 68:4 = 17 г.