Визнач масову частку (%) металічного елемента у сполуці з формулою Cr2(SiO3)3


Ответы на вопрос

Отвечает Будёнин Тимофей.

W(Cr2) = 52*2 / 52*2 + (28 + 16*3) *3 = 104 / 104 + 228 = 104 / 332 = 0.31 = 31%