Відносна молекулярна маса гідроксиду металічного елемента головної підгрупи 2 групи становить 74.

обчисліть та запишіть: а) відносну атомну масу металічного елементаб) протонне число цього елементав) кількість нейтронів в атомі цього елементасрочно надо!!!!!!!!))))))​

Ответы на вопрос

Отвечает Лысенко Миша.

Ответ:

Объяснение:

а) в другій підгрупі знаходяться земельнолужні елементи, отже формулою гідроксиду цього елемента -  'Е'(ОН)2. Звідси:

Mr  'Е'(ОН)2=74

Mr  'Е'= 74-2*16-2*1=40 (отже, це Ca - кальцій)

б) Z (протонне число) Ca  - 20

в) кількість нейтронів визначаэмо за формулою N=A-Z

N=40-20=20