Яка масса кіслоти міститьсяв 150!граммах розчину,якщо масова частка кислоти дорівнює 25%


Ответы на вопрос

Отвечает Закирова Алина.

Ответ:

37.5 г

Объяснение:

m р.р=(150*25)/100=37.5 г

або 2 спосіб

150/25=37.5 г