1. змішали 150 г 16% розчину 200 г 5,5%розчину кислоти знайдіть масову частку кислоти в добутому

розчині 2. До 150 г 10% розчину кислоти добавили 150 г води. Яка масова частка кислотив добутому розчині?3. До 50 г 25% розчину солі добавили 75 г води. Яка масова частка солі в добу тому розчині пжжж помогите очень надоспасибо​

Ответы на вопрос

Отвечает Куруленко Антон.

Ответ:

10

Объяснение:

Дано                 m()= m1*w1/100= 150*16/100=24г

m1=150г             m2=200*5.5=11г

w1=16                 m3= m1=m2+24+11=35г

m2=200г            m3()=150+200=350г

w2=5.5              w3=m3/m3()= 35/350*100=10

w3-?