Який об'єм за нормальних умов займає 0,5 моль вуглекислого газу


Ответы на вопрос

Отвечает Рафальский Егор.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(CO2) = 0,5 моль

Vm=22,4 л/моль

Найти

V(CO2)

V(CO2) = n * Vm = 0,5 * 22,4 =11,2 л