У воді об'ємом 120мл розчинили цукор масою 40г.Обчисліть масову частку цукру в утвореному розчині.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мамарбек Журсін.

Ответ:

1) М(р-ну) = М(H₂0) + M(цукру) = 120 + 40 = 180

2) W (цукру) = M(цукру) / М(р-ну) × 100 % = 40 / 120 × 100 ≈ 33%

Объяснение: