Обчисліть кількість молекул у 6 моль води.


Ответы на вопрос

Отвечает Быкова Эля.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(H2O) = 6 моль

Na = 6*10²³ 1/молекул

Найти

N(H2O)

N(H2O) = Na *n = 6*10²³ *6 = 3,6*10²⁴ молекул