обчислити масу кухонної солі NACL і води потрібні для приготування 900 грамів розчину з масовою

часткою солі 0,3(розписати(​

Ответы на вопрос

Отвечает Чакина Полина.

Відповідь:m(NaCl)=270, m(H2O)=630

Пояснення:W=mр.р/mр-ну звідси mр.р=W*mр-ну

m(NaCl)=900*0,3=270г

m(H2O)=900-270=630 г