Обчисліть масові частки елементів у речовинах CH4, CaC2, CaCO3СРОЧНО​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Сергей.

Ответ:

1)Mr(CH4)=12+1*4=16

W(C)=12/16*100%=75%

W(H)=4/16*100%=25%

2)Mr(CaC2)=40+12*2=64

W(Ca)=40/64*100%=63%

W(C)=(12*2)/64*100%=37%

3)Mr(CaCO3)=40+12+16*3=100

W(Ca)=40/100*100%=40%

W(C)12/100*100%+12%

W(O)=(16*3)/100*100%=48%