Обчисліть кількість молекул у 15 моль сульфур(IV) оксиду​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Илья.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(SO2) = 15 моль

Na = 6,02*10²³ 1/молекул

Найти

N(SO2)

N(SO2) = Na *n = 6,02*10²³ * 15 = 9,03*10²⁴ молекул