Обчисліть об’єм (н. у.) та масу  карбон (ІV) оксиду кількістю речовини 3,5 моль.​


Ответы на вопрос

Отвечает Савиных Ксения.

Ответ:

m(CO2) = 154 г

V(CO2) = 78,4 л

Объяснение:

Дано :

n(CO2) = 3.5 моль

Найти :

m(CO2) - ?

V(CO2) - ?

1)m = n*M

M(CO2) = 14+16*2 = 44 г/моль

m(CO2) = 3,5 моль * 44 г/моль = 154 г

m(CO2) = 154 г

2)V = n*Vm

Vm = 22,4 л/моль

V(CO2) = 35 моль * 22,4 л/моль = 78,4 л

V(CO2) = 78,4 л

Ответ : m(CO2) = 154 г

V(CO2) = 78,4 л