Обчисліть число атомів Nа кількістю речовин 8 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Киселёв Андрей.

Ответ:

N (Na) = n(Na) * N Авогадро = 8 * 6,02 * 10^{23} = 48,16 * 10^{23} (атомів)

Объяснение: