Для приготування вечері Попелюшка використовує 1,5 моль NaCl. Обчисліть масу та кількість молекул

солі.

Ответы на вопрос

Отвечает Кушнир Катя.

Объяснение:

1 моль = 6.02×10у 23 степені

молекулярна маса NaCI = 58 г/моль

А маса 1 моля NaCI=58г

а у нас 1,5 моля речовини і ми щоб дізнатися кількість молекул множимо (6,02×10 у 23 степені)×1,5=9,03 на 10 у 23 степені шт. а щоб визначити масу то треба 58×1.5=87г