Обчисліть кількість молекул води, що міститься у 2 моль речовини.​


Ответы на вопрос

Отвечает Горбенко Вова.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(H2O) = 2 моль

Na = 6,02*10²³ 1/молекул

Найти

N(H2O)

N(H2O) = Na * n = 6,02*10²³ * 2 = 1,2*10²⁴ молекул